| +90.232.441 1 661 | www.webdizaynizmir.com | www.ceyhaniletisim.com  | +90.532.511 2 101 |

 
Ceyhan İletişim Sistemleri olarak sizlere  işlerinizi büyütme sürecinde destek olmaktan ve en etkin e-çözümleri sunmaktan  ötürü çok mutluyuz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da , yeni ekonomik düzenin gerektirdiği projelerin başarıya ulaşması ve kurumlara rekabet avantajı sağlaması için, elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz.

Değerli müşterilerimiz;2000 yılında adım attığımız bilgi teknolojileri alanında, öncü yaklaşımlar sergilemekteyiz. Sizlerin  mevcut piyasa koşullarında daha rekabetçi olabilmesi  için, yenilikçi ürün ve hizmetleri hayata geçirmedeki arzumuz ve takım arkadaşlarımızın üstün çabası bizi bugünlere getirmiş bulunmaktadır.

 Bugün de üstlendiğimiz bu misyonu tüm müşterilerimizin  yararına, onlara değer katarak ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak gerçekleştirmekteyiz. Yenilikçi, verimlilik odaklı, zamana karşı yarışan, sürekli değer katma  içgüdüsüyle ve takım ruhuyla çalışan ekibimiz, sizler için hep daha iyiyi hedeflemekte..

İş dünyamızın, Kamu Kuruluşlarımızın içinde yer aldığı e-dönüşüm, yepyeni iş olanaklarını ve yeni fırsatları da beraberinde getiriyor. İş hayatını ve yaşam kalitesini bu hizmetlerle yükseltiyor olmak tüm çalışanlarımıza gurur veriyor.

Ceyhan İletişim Sistemleri  olarak “Sürekli İletişim ” sloganıyla  sizlere yeni ufuklar açma ve işlerinizi büyütme sürecinde destek olmaktan ve en etkin e-çözümleri üretmekten ötürü çok mutluyuz. 

Sevgi ve saygılarımızla,

 

Ceyhan İletişim

2000 yılından günümüze web tabanlı yazılımlar ve web sayfası tasarımları başlıca hizmet verdiğimiz konular arasındadır.

İletişim

 web @ ceyhaniletisim.com
  +90.232.441 1 661
  +90.232.489 00 40
 1201/4 Sk.No:1B İzmir

 

 

Hizmetlerimiz ve Faaliyetlerimiz

Alan Adı & Hosting Hizmeti; Strategy
Web Sayfası Tasarımı
Mobil Uygulamalar
Reklam Hizmetleri
İzmir web sayfası tasarımı
Google ve sosyal medya reklamcılığı
Mobil uygulamalar
Web tabanlı yazılımlar
Alan adı & hosting & sunucu kiralama
Kurumsal eposta hizmetleri